KONTAKTI ZAPOSLENIH

Peter Katrašnik – Direktor

Tel: 00 386 1 587 30 91     Fax: 00 386 1 587 30 96
Mobile: 00 386 41 699 696
e-mail: peter.katrasnik@petrans.si

Goran Obradovič –  Prokurist

Tel: 00 386 1 587 30 94     Fax: 00 386 1 587 30 93
Mobile: 00 386 51 650 008
e-mail: goran.obradovic@petrans.si

 

Jani Selar – Izvoz (I, SLO – GB, B, NL, F)

Tel: 00 386 1 587 30 90     Fax: 00 386 1 587 30 93
Mobile: 00 386 31 618 777
e-mail: jani.selar@petrans.si

Peter Malek – Uvoz (GB, B, NL, F –> I, SLO)

Tel: 00 386 1 587 30 95     Fax: 00 386 1 587 30 93
Mobile: 00 386 51 630 639
e-mail: peter.malek@petrans.si

Martin Terglav – Pomoč logistiki uvoz

Tel: 00 386 1 587 30 95     Fax: 00 386 1 587 30 93
Mobile: 00 386 51 339 444
e-mail: martin@petrans.si

 

Urška Budihna – Pomoč logistiki izvoz

Tel: 00 386 1 587 30 90     Fax: 00 386 1 587 30 93
Mobile: 00 386 51 656 009
e-mail: Urska.budihna@petrans.si

Sebastien Cervera Serra – Pomoč logistiki

Tel: 00 386 1 587 30 95 Fax: 00 386 1 587 30 93
Mobile: 00 386 51 656 009
e-mail: sebastien.serra@petrans.si

Gabrijela Pandurič– Kadrovnica

Tel: 00 386 1 587 30 95 Fax: 00 386 1 587 30 93
Mobile: 00 386 31 718 222
e-mail: info@petrans.si

Sašo Čurman– Vodja voznega parka

Tel: 00 386 1 587 30 99     Fax: 00 386 1 587 30 96
Mobile: 00 386 41 631 530
e-mail: vozni.park@petrans.si

Matej Valenci  – Prodaja tovornih vozil  in polpriklopnikov

Tel: 00 386 1 587 30 98     Fax: 00 386 1 587 30 96
Mobile: 00 386 51 608 744
e-mail: matej.valenci@petrans.si

Jure Rečnik– Koegel, Humbaur

Tel: 00 386 1 587 30 97     Fax: 00 386 1 587 30 96
Mobile: 00 386 31 606 910
e-mail: jure.recnik@petrans.si

Tomaž Rajk – Prodaja tovornih vozil in polpriklopnikov

Tel: 00 386 1 23 55 970 Fax: 00 386 1 587 30 96
Mobile: 00 386 41 338 900
e-mail: tomaz.rajk@petrans.si

Lili Rogelj – Vodja računovodstva

Tel: 00 386 1 587 30 97     Fax: 00 386 1 587 30 96
Mobile: 00 386 51 629 340
e-mail: racunovodstvo@petrans.si